55675 istutatud puud
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
Muu teave

h2foam-liteH2Foam LITE on ainus soojustuse polüuretaanvaht, mis ühendab õhupidavuse (nüüdisaegsete soojusisolatsiooninõuete kohaselt) ja aurutõkkeomadused. Tõepoolest – niiskus tungib kergesti hoone piirdekonstruktsioonidesse (seinad, pööninguruumid, katus). Seetõttu tuleb tagada konstruktsioonidele võimalus kondenseerunud või sisseimbunud niiskusest kuivada. Traditsioonilised kiududest või helvestest valmistatud soojustusmaterjalid lasevad õhku läbi ning imevad endasse niiskust ja hoiavad seda kinni. Seepärast on soojusisolatsiooninõuetega ette nähtud plastsest materjalist aurutõkke paigaldamine, mis ei lase läbi ei vett ega õhku. Kui koos aurutõkkega kasutatakse traditsioonilisi isolatsioonimaterjale, võib niiskus jääda piirdekonstruktsioonidesse kinni ja põhjustada olulist kahju. Soojustuse polüuretaanvaht H2Foam LITE laseb niiskuse välja, tagades seega konstruktsioonide kauakestvuse.

Icynene ülemaailmse edu aluseks on vaht ICYNENE H2Foam Lite (LD-C-50). See on saanud kõrge kvaliteediga, tervisele ohutu ja õhkupidava polüuretaanvaht-soojustusmaterjali sümboliks. Tootmist alustati 1986. aastal ning see materjal soojustab ja kaitseb maailmas sadu tuhandeid hooneid, edestades kindlalt kõiki varasemaid süsteeme: väga suur soojustakistus, avatud poorid võimaldavad niiskuse väljumist, väga kerge ja kauakestev, jääb elastseks, ei vaju kokku, ei ima vett, paisutatud 100% veepõhiselt, ei sisalda hüdrofluorosüsivesikuid, heksafluoroatsetooni, klorofluorosüsivesikuid, lenduvaid orgaanilisi ühendeid ega formaldehüüdi (klass A+). Meie tööstusharus ei ole lihtne saada maailma liidriks!

  • Avatud poorid, väga kerge (7 kg/m3)
  • ʎ = 0,038 (CE-märgis).
  • Paisutatud 100% veepõhiselt, täiesti lõhnatu, osoonikihile ohutu.
  • Ei sisalda hüdrofluorosüsivesikuid, heksafluoroatsetooni, klorofluorosüsivesikuid, lenduvaid orgaanilisi ühendeid ega formaldehüüdi.
  • Katsetatud standardi ISO 16000-9 kohaselt, klass A+.
  • Tulekahju korral on vaht isekustuv, leegilevikut tõkestav, ei tilgu ja tekitab vähe suitsu (1% ainet, 99% õhku).