82595 istutatud puud
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
Muu teave

Oleme ICYNENES veendunud, et keskkonna nimel tegutsemine peaks olema loomulik osa meie mõtteviisist. Kindlasti tasub keskkonnasäästlikult mõelda ka pritsitavate soojustusvahtude tootmisel, seetõttu valmistame me neid energiasäästlikult. Iga meie kõva vahu vaat on valmistatud 3000 purustatud plastpudelist ilma igasuguse mõjuta osoonikihile ning meil on väga hea meel, kui kliendid tänavad meid mitte ainult selle eest, KUIDAS me oma tööd teeme, vaid ka selle eest, MIDA me nende seintele ja pööningule pritsime.

Oma keskkonnakaitse süsteemi veel paremaks toetamiseks otsustasime ka keskkonna nimel tegutseda. Meie eesmärk on veel rohkem aidata loodust, mida saastatakse, kuid mis paneb end aeg-ajalt ise ootamatul viisil maksma.

Tatrad on üks Euroopa kaunemaid mäestikke. See asub vana mandri südames ning Suurbritannia juhtiv keskkonnaajakiri The Ecologist on selle tänu rikkalikule faunale ja floorale nimetanud üheks kümnest Euroopa paremast looduspargist. 2004. aastal laastas Kesk-Euroopas asuvaid Tatraid torm, millest sealsed metsad toibuvad tänaseni. Ohus olid ka inimelud, sest mitmes kohas ületas tuule kiirus 200 km/h. Tagajärjed olid ootamatult kurvad. Torm tabas erakordselt suurt, üle 30 kilomeetri pikkust maa-ala, mille metsaga kaetud pind on üle 12 000 hektari suurune. See vastab 2,5–3 miljonile kantmeetrile.

Enam kui seitse aastat pärast seda loodusõnnetust toibuvad Tatrad järk-järgult. Alla kolmandiku hävitatud alast on juba taastatud, seetõttu soovime ka meie ICYNENES aidata kaasa sellele, et piirkonna taaselustamine jätkuks. Soovime seal aktiivselt osaleda puude istutamisel. Me eraldame sellele tegevusele osa ökoloogiliste pritsitavate soojustusvahtude müügist saadavast tulust. Iga müüdud ICYNENE vaadi eest istutame Tatrates 5 uut puud.

See on ehk väike samm Tatrate jaoks, aga suur väljakutse meie jaoks. Meid täidab meeldiv rahulolutunne, kui teame, et saame aidata kaasa sellele, et Tatrate metsade ilu võiksid Kesk-Euroopas nautida ka järgmised põlvkonnad. Meile ICYNENES meeldib olla ÖKO. 😊